Афіцыйны сайт
Адрас райвыканкама:
231940, г.п. Зэльва,
вул. 17 Верасня, 29
Электронная пошта:
z-yprd@mail.grodno.by
Тэлефон: 8-(015-64) -24135
Факс: 8-(015-64)-23024

Дошка гонару

РАШЭННЕ ЗЭЛЬВЕНСКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
ад 29 сакавіка 2021 года   №147
Аб занясенні на Дошку гонару Зэльвенскага раёна

Зэльвенскі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:
1. Занесці на Дошку гонару Зэльвенскага раёна:
1.1. за дасягненне высокіх паказчыкаў  у працоўнай, сацыяльна-эканамічнай, вытоворчай, дзяржаўнай, сацыяльна-культурнай дзейнасці наступных работнікаў арганізацый раёна:
Аліева
Алега Аўтандзілавіча
 дарожага рабочага дарожнага рамонтна-будаўнічага ўпраўлення №118 
Дзяшко
Дзмітрыя  Аляксандравіча старшыню сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Сынкавічы”,
дэпутата Зэльвенскага раённага Савета дэпутатаў 
Жабрак 
Святлану Анатольеўну начальніка аддзела адукацыі Зэльвенскага раённага выканаўчага камітэта 
Жыгара
Аляксандра Іванавіча  вядучага ветэрынарнага ўрача-эпізаатолага дзяржаўнай установы “Зэльвенская раённая ветэрынарная станцыя”
Жыдка
Уладзіміра Уладзіміравіча галоўнага агранома філіяла “Князева” ААТ “Агракамбінат “Скідзельскі”
Жук
Алену Уладзіміраўну
 педагога дадатковай адукацыі дзяржаўнай  установы адукацыі   “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г.п. Зэльва”
Каленка
Святлану   Міхайлаўну
 краўца швацкага цэха Зэльвенскага раённага ўнітарнага прадпрыемства бытавога абслугоўвання
Куліка
Аляксандра  Юр’евіча
 трактарыста-машыніста камунальнага  сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Галынка»
Лагунова
Дзмітрыя  Віктаравіча
 камандзіра аддзялення пажарнага аварыйна-выратавальнага паста №13 Зэльвенскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях
Лукашэвіча
Аляксандра Мікалаевіча
 загадчыка гаража сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Сынкавічы”
Марка
Генадзія Іосіфавіча 
 трактарыста-машыніста камунальнага  сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Бародзічы»
Сасноўскага
Івана Іосіфавіча
 трактарыста Зэльвенскага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі
Федзяню 
Марту Сяргееўну
  урача-тэрапеўта тэрапеўтычнага аддзялення паліклінікі установы аховы здароўя “Зэльвенская цэнтральная раённая бальніца”
Фядосаву 
Вольгу Сяргееўну
 тэхнолага Зэльвенскага філіяла Гродзенскага абласнога спажывецкага таварыства
Чаргейка 
Алену Паўлаўну 
 сацыяльнага работніка дзяржаўнай установы “Цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва Зэльвенскага раёна ”
Яраша
Мікалая Антонавіча 
 каменшчыка даччынога будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства «Зэльвенская міжгаспадарчая механізаваная калона-148»
1.2 за дасягненне высокіх паказчыкаў у спорце, вучэбнай, творчай і грамадскай дзейнасці наступных вучняў устаноў адукацыі раёна:
Аніська Арцемія  вучня УА “Дзяржаўная сярэдняя школа № 3 г.п. Зэльва”
Буткевіч Дар’ю вучаніцу УА “Дзяржаўная сярэдняя школа № 3 г.п. Зэльва”
Гарбун  Дар’ю вучаніцу УА “Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва”
Дзярэчыка Уладзіслава  
 вучня УА “Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва” 
Карпей Марту вучаніцу ДУА «Князеўская сярэдняя школа»
Кашчыц Мілану  вучаніцу ДУА «Князеўская сярэдняя школа»
Кеўлюк  Ксенію вучаніцу УА “Дзяржаўная сярэдняя школа № 3 г.п. Зэльва”
Кіцун  Дар’ю вучаніцу УА “Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва”
Кабрынец Паліну
 вучаніцу ДУА «Галынкаўская сярэдняя школа»
Крэчка  Ганну
 вучаніцу УА “Дзяржаўная сярэдняя школа № 3 г.п. Зэльва”
Мінаша Мікіту вучня ДУА «Князеўская сярэдняя школа»
Нікалаевіча Мацвея вучня УА “Дзяржаўная сярэдняя школа № 3 г.п. Зэльва”
Свістуна  Дзяміда вучня ДУА «Князеўская сярэдняя школа»
Слёзнік Ксенію вучаніцу УА “Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва”
Сурага Юлію вучаніцу УА “Дзяржаўная сярэдняя школа № 3 г.п. Зэльва”
Чаргейка Паўла вучня УА “Дзяржаўная гімназія №1 г.п. Зэльва”